ادعا کردن خارجی استقلال استقلال بازیکنان

ادعا کردن: خارجی استقلال استقلال بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرومیت پرسپولیس برداشته میشود ، مسئله استقلال، پدیده و نفت پابرجاست

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکنان خارجی در صورت ارائه مستندات، امروز برداشته می‌شود.

محرومیت پرسپولیس برداشته میشود ، مسئله استقلال، پدیده و نفت پابرجاست

مسئله استقلال، پدیده و نفت پابرجاست/محرومیت پرسپولیس برداشته میشود

عبارات مهم : خارجی

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان فدراسیون فوتبال می گوید محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکنان خارجی در صورت ارائه مستندات، امروز برداشته می شود.

روزبه وثوق احمدی در گفتگو با مهر، راجع به آخرین اوضاع کلوب های بدهکار فوتبال کشور عزیزمان ایران و ممنوعیت از خرید بازیکنان خارجی، گفت: روز گذشته جلسه ای را با علی اکبر طاهری سرپرست کلوب پرسپولیس داشتیم. طاهری اعلام کرد که مطالبات سپانویچ، گابریل، دسوزا و تادئو پرداخت شده است است و ما این عنوان را صورت جلسه کردیم. قرار شد طاهری امروز مستندات پرداخت این بدهی ها را بیاورد. در اینصورت محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن خارجی برداشته می شود.

محرومیت پرسپولیس برداشته میشود ، مسئله استقلال، پدیده و نفت پابرجاست

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان راجع به سایر پرونده های پرسپولیس در مجامع بین المللی تاکید کرد: پرونده های دیگر در حال پیگیری است و منجر به رای قطعی نشده هست. تا زمانی هم که رای قطعی صادر نشود، مشکلی جهت پرسپولیس و دیگر کلوب های پیش نمی آید.

«اگر محرومیت پرسپولیس به وسیله فدراسیون فوتبال برداشته شود ولی بعد از چند هفته پرونده های این کلوب در دادگاه عالی ورزش به یکباره منجر به رای قطعی شود آن موقع اوضاع پرسپولیس چه می شود؟» مدیر کمیته تعیین اوضاع بازیکنان در پاسخ به این سئوال تصریح کرد: هیات رئیسه مصوب کرده است که حکم منجر به رای قطعی در وقت نقل و انتقالات نباشد. مطمئنا اگر دادگاه عالی ورزش هم رای صادر کند، پرسپولیس وقت دارد که آنرا اجرا کند.

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکنان خارجی در صورت ارائه مستندات، امروز برداشته می‌شود.

وی در خصوص اوضاع کلوب استقلال هم تصریح کرد: آقای افتخاری گفتند که بدهی عادل شیحی و ساموئل را پرداخت کرده اند. قرار بود روز ۱۶ خرداد کلوب استقلال مستنداتش را جهت ما بیاورد ولی نه آقای افتخاری و نه نماینده باشگاه، در این جلسه حضور نیافت. مدتی بعد مدیرعامل استقلال تماس گرفت و اعلام کرد که مدارکمان را می آوریم ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است.

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان راجع به اوضاع کلوب های پدیده و سیاه جامگان گفت: کلوب پدیده ۴ پرونده دارد ولی مستنداتی نداده هست. این کلوب کماکان مسئله دارد. سیاه جامگان مدارکش را ارائه داد و می تواند بازیکن خارجی تازه جذب کند.

وثوق احمدی در خصوص کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم گفت: قرار بود نماینده این کلوب مستندات پرداخت بدهی ها را بیاورد که این کلوب هم تا الان مدارکش را ارائه نداده هست. به این ترتیب پدیده، استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تا الان مسئله جذب بازیکن خارجی دارند. کلوب تراکتورسازی هم که از نقل و انتقالات محروم است.

محرومیت پرسپولیس برداشته میشود ، مسئله استقلال، پدیده و نفت پابرجاست

واژه های کلیدی: خارجی | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs