ادعا کردن خارجی استقلال استقلال بازیکنان

ادعا کردن: خارجی استقلال استقلال بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل کوهپایه‌زاده به اخراج «بابک زنجانی» از دادگاه

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: شرکت نفت و وکلایش این امکان را دارند که صحبت‌های خود را مطرح کنند و اگر امروز به موکلم اجازه داده می‌شد صحبت هایش گفته شود و با تذکر

تصویر العمل کوهپایه‌زاده به اخراج «بابک زنجانی» از دادگاه

تصویر العمل کوهپایه زاده به اخراج «بابک زنجانی» از دادگاه

عبارات مهم : قانون

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: شرکت نفت و وکلایش این امکان را دارند که صحبت های خود را مطرح کنند و اگر امروز به موکلم اجازه داده می شد صحبت هایش گفته شود و با تذکر، رییس دادگاه خواستار این می شد که نظم جلسه رعایت شود، بسیار مناسب تر بود.

رسول کوهپایه زاده در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری دادگاه امروز (دوشنبه) گفت: از بدو تشکیل نخستین جلسه دادگاه خدمت ریاست شعبه 28 دادگاه انقلاب رفتم و تقاضا کردم که در دادگاه حضور داشته باشم، ولی با این قضیه موافقت نشد و گفتند هر وقت که موکل تان را دعوت کردیم شما هم می توانید در دادگاه حضور داشته باشید.

تصویر العمل کوهپایه‌زاده به اخراج «بابک زنجانی» از دادگاه

وی ادامه داد: 14 جلسه دادگاه برگزار شد و بر اساس اصل 165 قانون اساسی و قوانین کیفری مربوطه اصل بر این است که برگزاری جلسات دادگاه به صورت علنی باشد، ولی با این وجود به من اجازه ورود در جلسه امروز را ندادند.

وکیل مدافع بابک زنجانی ادامه داد: از این عنوان که امروز موکلم به دادگاه رفته، اطلاع نداشتم و فکر می کنم که وی هم تا امروز صبح مطلع نبوده که قرار است در دادگاه حاضر شود. به محض اینکه متوجه شدم خودم را به دادگاه انقلاب رساندم ولی متاسفانه علی رغم درخواستم اجازه ورود به من در جلسه دادگاه داده نشد. با اینکه این جلسه ای بود که موکلم در آن حضور داشت، فکر می کنم این عدم اجازه حضور مطابق با مقررات و رویه قضایی نیست.

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: شرکت نفت و وکلایش این امکان را دارند که صحبت‌های خود را مطرح کنند و اگر امروز به موکلم اجازه داده می‌شد صحبت هایش گفته شود و با تذکر

کوهپایه زاده تصریح کرد: اخبار منتشره حاکی از این بود که بین موکلم و وکیل شرکت نفت مشاجره ای صورت گرفته که نهایتا دستور اخراج موکلم صادر شده است هست. به نظر می رسد که در طول جلسات گذشته در دادگاه به کرات نام موکلم و مسایلی مرتبط با وی مطرح شده است که به نظر می رسید طرف برابر دعوا، وکیل شرکت نفت بود. اگرچه طبق قانون، دادگاه این حق را دارد که اگر کسی علی رغم قانون عمل کند او را از جلسه اخراج کند، ولی شاید با دادن تذکر به موکلم این بحث خاتمه می یافت و وی می توانست در دادگاه باشد.

وی در آخر گفت: موکلم تا امروز نزدیک به سه سال و 9 ماه است که در بازداشت به سر می برد و شرکت نفت و وکلایش این امکانات را دارند که صحبت های خود را مطرح کنند و اگر امروز به موکلم اجازه داده می شد که صحبت هایش گفته شود و با تذکر، رییس دادگاه خواستار این می شد که نظم جلسه رعایت شود، بسیار مناسب تر بود.

واژه های کلیدی: قانون | دادگاه | برگزاری | بابک زنجانی | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs