ادعا کردن خارجی استقلال استقلال بازیکنان

ادعا کردن: خارجی استقلال استقلال بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفت‌وگوی ترامپ با محمد بن‌زاید در مورد کشور عزیزمان ایران

رئیس‌جمهور آمریکا و ولیعهد ابوظبی در مورد راه‌های مقابله با کشور عزیزمان ایران بحث و تبادل نظر کردند. 

گفت‌وگوی ترامپ با محمد بن‌زاید در مورد کشور عزیزمان ایران

گفت وگوی ترامپ با محمد بن زاید در مورد کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور آمریکا و ولیعهد ابوظبی در مورد راه های مقابله با کشور عزیزمان ایران بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا و محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی در تماسی تلفنی در مورد درگیری های منطقه و نیاز به وحدت جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران و مبارزه با تروریسم بحث و گفت وگو کردند.

دراین بیانیه آمده است که دو طرف در مورد تحولات و وقت های منطقه جهت تقویت همکاری در زمینه های امنیتی و اقتصادی گفت وگو کردند.

گفت‌وگوی ترامپ با محمد بن‌زاید در مورد کشور عزیزمان ایران

دونالد ترامپ در این گفت وگو از ولیعهد ابوظبی به علت رغبت کشورش در ایجاد وحدت در منطقه و مقابله با کشور عزیزمان ایران و بیرون راندن تروریست ها و افراط گرایان تقدیر و تقدیر کرد.

همچنین در این بیانیه آمده است که ترامپ و بن زاید در مورد ضرورت تقویت همکاری میان کشورهای عربی و آمریکا به منظور ایجاد صلح و آسایش توافق کردند.

رئیس‌جمهور آمریکا و ولیعهد ابوظبی در مورد راه‌های مقابله با کشور عزیزمان ایران بحث و تبادل نظر کردند. 

به گزارش ایسنا ، تقریبا یک ماه پیش نیز رییس جمهور آمریکا در گفت وگوی تلفنی جداگانه با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی در مورد بعضی امور امنیتی و اقتصادی مدعی شدند که کشور عزیزمان ایران فعالیت های بی ثبات کننده ای دارد.

بر اساس این گزارش کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ از محمد بن سلمان و محمد بن زاید به خاطر نقش مهم آن ها در آگاه کردن کشورهای حاشیه خلیج فارس به منظور مقابله با کارها بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران و همچنین مبارزه با تروریسم و افراط گرایی تقدیر و قدردانی کرد.

محمدجواد ظریف، وزیرخارجه کشورمان در مورد همدستی آمریکا، انگلیس امارات و عربستان در جنایت های یمن در توئیت خود نوشت: تلاش از روی استیصال ایالات متحده و انگلستان در شورای امنیت جهت سرپوش گذاشتن بر سه سال همدستی ارزش در جنایات جنگی عربستان و امارات در یمن به شکست انجامید. کشور عزیزمان ایران از آغازین روزهای شروع بحران طرح خود را جهت آتش بس، کمک های انسان دوستانه، گفت وگو و حکومتی فراگیر ارائه داد. این طرح که یک توهم پیروزی نظامی یا اتهام زنی نیست؛ هنوز هم تنها راه حل است.

گفت‌وگوی ترامپ با محمد بن‌زاید در مورد کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | مقابله | آمریکا | ابوظبی | عربستان | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs