ادعا کردن خارجی استقلال استقلال بازیکنان

ادعا کردن: خارجی استقلال استقلال بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / تیلرسون مدعی شد

وزیر امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت: کارها بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه، بی پاسخ نمی‌ماند. 

کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / تیلرسون مدعی شد

تیلرسون مدعی شد: کشور عزیزمان ایران منطقه را بی ثبات می کند

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی بی اساس علیه کشورمان گفت: کارها بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه، بی پاسخ نمی ماند.

به گزارش ایسنا، رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا که جهت شرکت در نشست وزرای خارجه پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) به بلژیک سفر کرده هست، بعد از دیدار با فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل گفت که ایران، کره شمالی و داعش از محورهای مهم گفت وگو با مقامات اتحادیه اروپا است.

کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / تیلرسون مدعی شد

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه آمریکا، تیلرسون گفت: ایالات متحده خود را ملزم به اجرای برجام می داند ولی نمی تواند کارها بی ثبات کننده کشور عزیزمان ایران را بی پاسخ بگذارد.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: ما راجع به توافق برجام و لزوم تعهد کامل کشور عزیزمان ایران به مفاد این توافق و ادامه اجرای آن نیز گفت گو کردیم. در عین حال باید توجه کرد که کشور عزیزمان ایران یک سرس کارها در منطقه انجام می دهد که موجب بی ثباتی خاورمیانه می شود.

وزیر امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت: کارها بی‌ثبات کننده کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه، بی پاسخ نمی‌ماند. 

وزیر امور خارجه آمریکا همچنین مدعی شد: ازجمله کارها ایران، برنامه موشکی و کمک به گروه های تروریستی هست. اخیرا نیز مشخص شد موشکی که از سوی یمن به عربستان شلیک شده است و منابع ما هم قبول کرده اند، این حمله کار کشور عزیزمان ایران بوده و این کشور از طریق حوثی ها این موشک را پرتاب کرده است.

تیلرسون افزود: کشور عزیزمان ایران اوضاع یمن را پیچیده کرده، همین طور ارسال اسلحه و جنگجو به سوریه و حمایت از گروه تروریستی حزب الله از دیگر تحرکات کشور عزیزمان ایران در منطقه هست. این اعمال کشور عزیزمان ایران نمی تواند بی توجه و بی پاسخ بماند. ما همچنان به اتخاذ تدابیری جهت تضمین اینکه کشور عزیزمان ایران می داند این اقداماتش قابل پذیرش نیست، ادامه می دهیم.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که بررسی واقعیت نشان می دهد سیاست های مداخله جویانه و جنگ طلبانه آمریکا و متحدان منطقه ای اش عامی مهم تفرقه، ناآرامی و بی ثباتی در خاورمیانه و درنتیجه ظهور و توسعه تروریسم در منطقه است ولی این کشورها با طرح این ادعاهای واهی تلاش می کنند کشور عزیزمان ایران را جهت این پرسشها مقصر جلوه دهند.

کشور عزیزمان ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند / تیلرسون مدعی شد

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | رکس تیلرسون | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs