ادعا کردن خارجی استقلال استقلال بازیکنان

ادعا کردن: خارجی استقلال استقلال بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل بیت المقدس را به دو بخش تقسیم کنید! / مسکو

به گزارش ایسکانیوز، مسکو موضع رسمی خود در مورد تصمیم غیرقانونی شب گذشته دونالد ترامپ را بیان کرد: «روسیه را به دو قسمت تقسیم می کنیم؛ بخش شرقی و بخش غربی. بخش ش

بیت المقدس را به دو بخش تقسیم کنید! / مسکو

مسکو: بیت المقدس را به دو بخش تقسیم کنید!

عبارات مهم : روسیه

روسیه موضع رسمی خود را در قبال مسئله بیت المقدس اعلام کرد.

به گزارش ایسکانیوز، مسکو موضع رسمی خود در مورد تصمیم غیرقانونی شب گذشته دونالد ترامپ را بیان کرد: «روسیه را به دو قسمت تقسیم می کنیم؛ بخش شرقی و بخش غربی. بخش شرقی پایتخت اسرائیل و بخش غربی پایتخت فلسطین!»

بیت المقدس را به دو بخش تقسیم کنید! / مسکو

وزارت امور خارجه روسیه با صدور بیانیه ای پیشنهاد مسکو را تشریح کرد: «موضع ترامپ در این مورد واقعا دلواپس کننده هست. تنها راه حل ممکن جهت حل بحران، دستیابی به یک راه حل عادلانه و بیطرفانه است.»

در ادامه این بیانیه اصول مورد نیاز جهت حل آن چه «بحران فلسطینی اسرائیلی» می خواند، عنوان شده است است: «هر توافق باید عادلانه و بیطرفانه بر پایه قوانین و نهادهای بین المللی مانند شورای امنیت و مجمع عمومی شرکت ملل باشد و همه پرسشها سرزمین های تاریخی فلسطین را در بر بگیرد که بیت المقدس بخشی از آن است.»

به گزارش ایسکانیوز، مسکو موضع رسمی خود در مورد تصمیم غیرقانونی شب گذشته دونالد ترامپ را بیان کرد: «روسیه را به دو قسمت تقسیم می کنیم؛ بخش شرقی و بخش غربی. بخش ش

بخش دیگری از بیانیه، لحن ملایم و مسالمت جویانه ای دارد: «این تصمیم مدیر جمهور آمریکا به تنش ها و اختلافات می افزاید. ما از تمام کسانی که به نوعی با مسأله فلسطین درگیر هستند می خواهیم با خویشتنداری بیش تر از اقداماتی که موجب تعمیق بحران و ناامنی می شود خودداری کنند.»

روسیه در آخر بر اتحاد خود با اسرائیل تأکید کرد: «این اصل غیرقابل عوض کردن و انعطاف در سیاست خارجی روسیه است که خواهان یک اسرائیل امن و صلح در مرزهای آن هست. ما به همین نسبت خواستار تأسیس دولت فلسطینی مستقل در کنار آن هستیم.»

واژه های کلیدی: روسیه | بیانیه | فلسطین | اسرائیل | اسرائیل | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs